JAVNI NATJEČAJ o prikupljanju pismenih ponuda za prodaju automobila

U skladu s  člankom 391. Zakona  o vlasništvu i drugim stvarnim pravima (NN91/96, 73/00 i 114/01) i Odluke o prodaji sanitetskih vozila  od 23.04.2012. godine Dom zdravlja  Sisak raspisuje

JAVNI  NATJEČAJ o prikupljanju pismenih ponuda za  prodaju automobila

1. Predmet natječaja je  prodaja :

• Sanitetsko vozilo  Fiat Ducato, broj šasije ZFA23000005860972    godina proizvodnje 2000.
  Početna cijena  5.875,00  kuna
• Sanitetsko vozilo  Citroen C15, broj šasije VF7VDPP0012PP0253
  godina  proizvodnje 1996.
  Početna  cijena 1.562,50 kuna

2. Pravo sudjelovanja imaju sve  pravne  i fizičke  osobe

3. Svaki sudionik dužan je podnijeti pismenu ponudu koja  sadržava:

- ime i prezime ponuđača, točnu adresu stanovanja
- za  pravne osobe presliku  rješenja  o upisu u sudski registar
- ponuđenu kupoprodajnu cijenu

4.  Automobili koji su predmet  ovog natječaja prodaju se u stanju u kojem se  nalaze,  te se neće uvažavati nikakve  eventualne  primjedbe o stanju ili opremljenosti istih. Eventualni  trošak utovara i odvoza tereti kupca..

5.  Rok za  dostavu ponude  je 11. svibnja 2012. godine ( petak ) do 12.00. sati

6. Ponude  se  dostavljaju u zatvorenoj omotnici s naznakom «Ponuda  za natječaj za prodaju  automobila – ne  otvaraj» na  adresu Dom zdravlja Sisak, Kralja Tomislava 1, 44000 Sisak.

7. Sve prispjele  ponude  do utvrđenoga roka, otvoriti  će  se  na  sjednici  Povjerenstva za nabavu, bez prisutnosti javnosti. Povjerenstvo zadržava  pravo odbijanja svih ponuda,  odnosno poništenje natječaja  ili dijela natječaja bez posebnog  objašnjenja i odgovornosti.

8. Nepotpune i nepravodobne ponude  neće se razmatrati.

9. O rezultatima  natječaja podnositelji Ponuda bit će  obaviješteni u roku od  3 dana od dana otvaranja  ponuda.

10. Ukoliko na  natječaj pristigne  samo jedna  ponuda i ista udovolji uvjetima  natječaja, smatrati će se  pravovaljanom.

11. Sudionik koji uspije  na natječaju , dužan je  u roku od  8 dana  od  dana  primitka obavijestiti ponuditelja i sklopiti ugovor.

12. Sve troškove vezane  uz ovu kupoprodaju, snosi kupac.

13. Sve dodatne informacije u svezi s  natječajem mogu se  dobiti u upravi Doma zdravlja Sisak na telefon 044/567-113, a  predmetna  vozila  moguće  je  pregledati svakim radnim danom u vremenu od 9-12 sati (kontakt osoba na  mob. 098/9823533).

Sisak, 26.04. 2012.

POVJERENSTVO